CROWN RD 5700 DOUBLE DEEP
| Spesifikasi | |
|---|---|
| Tipe Produk | Reach Truck Double Deep |
| Sumber Daya | Battery 36V, 1000Ah |
| Operator | Stand-on |
| Kapasitas | 1,450 Kg |
| Tinggi Mast | 3,000 – 10,160 mm |
| Pusat Beban (Load Center) | 500 mm |
| Lebar Lorong (Aisle Width) | up to 3,200 mm |
| Ketersediaan | Standard/Coldstore |




