HANGCHA A 15-18 Stand-on SERIES
| Spesifikasi | |
|---|---|
| Tipe Produk | Reach Truck Single Deep |
| Sumber Daya | Battery 48V, 6000Ah |
| Operator | Stand-on |
| Kapasitas | 1,500 – 1,800 Kg |
| Tinggi Mast | 3,000 – 6,000 mm |
| Pusat Beban (Load Center) | 500 mm |
| Lebar Lorong (Aisle Width) | up to 3,000 mm |
| Ketersediaan | Standard/Coldstore |




